Foto & Film
Coaches
Activiteiten
Algemeen
contact
Interclub
Informatie

OUR TEAMS HAVE FUN - CONGRATULATIONS TO ALL OF YOU



Zondag 27 mei
M 15 1 tessenderlo vs H. = HALVE FINALE van Vlaanderen = OONA + MIRTHE + coach JOHAN = 2-1

Zaterdag 26 mei
J 11 2 park vilvoorde vs H. = NATHAN + LOIC + coach JOHAN = 1-2
D6 REG H. vs grand slam = achtste finale = LINDE + ALEXIA + LISSA + DELPHINE + coach JOHAN = 4-2

Woensdag 23 mei
M 13 3 panorama vs HEIDEPARK = Iben + Federika + coach JOHAN = 0-3 = Heidepark naar de halve finale van Vlaams-Brabant
M 15 3 panorama vs HEIDEPARK = Lissa+ Delphine + coach JOHAN = 0-3 = Heidepark naar de halve finale van Vlaams-Brabant

Zondag 20 mei
M 15 1 HEIDEPARK vs panorama = Oona + Mirthe coach JOHAN = 2-1 = Heidepark naar halve finale van Vlaanderen

Zaterdag 19 mei
J 13 1 houtland vs H. = MEES + ROMAN = 3-0
M 11 2 stade leuven vs HEIDEPARK = Dorien + Anna = 0-3 = titel van Brabant
J 11 2 HEIDEPARK vs sdi = NATHAN + LOIC + coach JOHAN = 3-0
D3 NAT H. vs tessenderlo B = Jill + Sarah + Emma Lynn + Judith = 1-5 = Heidepark naar kwart van België
D4 REG HEIDEPARK vs stade leuven B = Oona + Venla + Athina + Ines coach JOHAN = 4-2 = KAMPIOEN van Vlaams-Brabant
D6 REG HEIDEPARK vs wezemaal A = Linde + Alexia + Lissa + Delphine + coach JOHAN = 5-1 = Heidepark wint de poule

Woensdag 16 mei
M 13 3 HEIDEPARK vs het zeen = IBEN + CAROLINE + ORNELLA = 3-0
M 13 4 grand slam vs HEIDEPARK = FEDERIKA + ELINE + coach JOHAN = 0-3

Zondag 13 mei
M 15 1 mol vs HEIDEPARK = OONA + ALEXIA + coach JOHAN = 1-2

Zaterdag 12 mei
J 13 1 HEIDEPARK vs merelbeke = Mees + Roman + coach JOHAN = 3-0
M 11 2 HEIDEPARK vs park vilvoorde = Dorien + Anna+ coach Johan = 3-0
M 11 2 = HEIDEPARK is KAMPIOEN van Vlaams-Brabant
D3 NAT lommelse vs H. = Minchae + Jill + Sophie + Emma Lynn + coach MATHIEU = 2-4
D4 REG diepenbroeck vs HEIDEPARK = ATHINA + JUDITH + LINDE + INES + coach JOHAN = 2-4
D6 REG panorama vs H. = ALEXIA + LISSA + DELPHINE + ANASTASIA = 4-2

Woensdag 9 mei

M 13 3 tennifun vs HEIDEPARK = IBEN + ORNELLA = 1-2
M 13 4 HEIDEPARK vs panorama B = FEDERIKA + ELINE + coach JOHAN = 3-0
M 15 2 H. vs panorama = LINDE + INES + coach JOHAN = 1-2

Zondag 6 mei
M 13 1 forest hills vs HEIDEPARK = CELIA+ IBEN = 3-0
M 15 1 Heidepark vs tennisdel genk = OONA + LINDE+coach JOHAN = 1-2

Zaterdag 5 mei
J 13 1 tennisdel genk vs Heidepark= MEES + ROMAN= 3-0
M 11 2 panorama vs HEIDEPARK = DORIEN+ ANNA+coach JOHAN =1-2
D3 NAT HEIDEPARK vs de vallei B = 6-0
D4 REG HEIDEPARK vs stade leuven A = OONA + JUDITH+ ATHINA + LINDE + VENLA+coach JOHAN =5-1
D6 REG iris vs HEIDEPARK =0-6

Woensdag 2 mei
M 15 2 H. vs brusselse = LINDE + INES + coach JOHAN = 0-3
M 15 3 H. vs lovanium = ALEXIA + LISSA + coach JOHAN = 2-1
M 13 3 H. vs stade leuven = IBEN + ORNELLA + coach JOHAN = 3-0
M 13 4 stade leuven vs H. = FEDERIKA + ELINE = 0-3

Zondag 29 april
M 13 1 H. vs kortemark = Romy + Celia = 1-2

Zaterdag 28 april
J 13 1 H. vs sdi = Thomas + Kevin = 0-3
D6 REG H. vs thermae merchtem = Linde + Ines + Lissa + Alexia + coach JOHAN = 5-1


UPDATE op 25 april :

11 overwinningen na 11 ontmoetingen ! SUPER PROFICIAT


Woensdag 25 april
M 13 3 grand slam vs H. = IBEN + FEDERIKA + coach JOHAN = 0-3
M 13 4 H. vs het zeen = ELINE + CAROLINE = 2-1


Zondag 22 april
M 15 1 wimbledon st truiden vs H.= OONA + MIRTHE + coach JOHAN = 0-3

Zaterdag 21 april
J 13 1 H. vs turnhout = NIELS + ROMAN + coach JOHAN = 3-0
D3 NAT panorama vs H. = Rebecca+Minchae+Jill +Sofie+Emma Lynn+Laura
+ coach JOHAN = 0-6
D4 REG londerzeel vs H. = Oona + Venla + Judith + Linde
+ coach JUDITH /JOHAN = 3-3 (6/7)
D6 REG londerzeel vs H. = INES + LISSA + ALEXIA + DELPHINE
+ coach JUDITH = 1-5

Woensdag 18 april
M 13 3 H. vs ruisbroekse = IBEN + ORNELLA = 3-0
M 13 4 wezemaal vs H. = FEDERIKA + ELINE = 0-3
M 15 2 panorama vs H. = LINDE + INES + coach JOHAN = 1-2
M 15 3 H. vs machelen = ALEXIA + LISSA = 3-0
uitslagen interclub 2018
overzicht interclub-kalender



Woensdag 30 mei
M 13 4 HALVE FINALE
M 15 3 HALVE FINALE

Zaterdag 2 juni
J 11 2 H. vs sollenbeemd
D6 REG kwartfinale

Zaterdag 9 juni
J 11 2 het zeen vs H.
D6 REG HALVE FINALE

Zaterdag 16 6
J 11 2 HALVE FINALE
D6 REG FINALE

Zaterdag 23 juni in Lovanium
J 11 2 FINALE

Zondag 24 juni in Lovanium
M 13 4 FINALE
M 15 3 FINALE


Week 27-29 augustus halve FINALES van Vlaanderen

J 13 1; J 11 2; M 11 2; M 15 1; M 15 2; M 15 3; M 13 2;
M 13 3; M 13 4



Donderdag 30 augustus FINALES van Vlaanderen in Forest Hills

J 13 1; J 11 2; M 11 2; M 15 1; M 15 2; M 15 3; M 13 2; M 13 3; M 13 4


Zaterdagen in september nationale eindrondes damesreeksen

Dames NAT 3, Dames REG 4, Dames REG 6

Dames NAT 3 eindronde:
zat. 1/9/18: -1/8 finale van België
zat. 8/9/18: -1/4 finale van België
zat. 15/9/18: -1/2 finale van België
zat. 22/9/18: finale van België
Interclub
Derde van Vlaams-Brabant
Meisjes 15 2 met Linde Fraai, Ines Vanhemelrijck

Finalist van Vlaams-Brabant
Meisjes 15 3 met Lissa Van Quickenborne, Alexia Jacob en Ines Vanhemelrijck
Meisjes 13 4 met Federika De Dooy en Eline Vanhemelrijck

Kampioen van Vlaams-Brabant
Meisjes 11 2 met Dorien Kappetijn en Anna Dreesen
Meisjes 13 2 met Iben Mol, Federika De Dooy, Hannah Rooijakkers
Meisjes 13 3 met Iben Mol, Ornella Lomenzo, Federika De Dooy
Jongens 11 2 met Nathan Debelder en Loic Sturbois


Geplaatst voor de eindronde nationaal

Meisjes 15 1 : laatste 4 van Vlaanderen met Oona Mol en Mirthe Moens, Linde Fraai, Alexia Jacob
Meisjes 13 1 : 3de plaats van Vlaanderen met Romy Pols, Iben Mol, Celia Hill
Jongens 11 2 : kwartfinale van Vlaanderen Nathan Debelder en Loic Sturbois
Meisjes 11 2 : kwartfinale van Vlaanderen: Dorien Kappetijn en Anna Dreesen
Meisjes 13 2 : halve finale van Vlaanderen Iben Mol, Federika De Dooy, Hannah Rooijakkers
Meisjes 13 3 : halve finale van Vlaanderen Iben Mol, Ornella Lomenzo, Federika De Dooy

Dames Reg 4 : finale van Vlaanderen Oona Mol, Venla Mol, Judith Teirlinck, Athina Xenos-Gavrielis, Linde Fraai
Dames National 3 : kwartfinale van België Rebecca Van Orshaegen, Jill Bogaert, Laura Van Eeckhoudt, Emma Lynn Teirlinck, Sarah Van Eeckhoudt, Minchae Kim, Sophie Schouten

Finale van België
Dames Reg 4 : Oona Mol, Venla Mol, Judith Teirlinck, Athina Xenos-Gavrielis, Linde Fraai

PROFICIAT AAN ALLE SPEELSTERS EN SPELERS !!!!
Palmares Interclub Horizon-teams in 2018 :
PROFICIAT AAN AL ONZE INTERCLUBSPELERS VOOR HUN INZET EN HUN PRACHTIGE RESULTATEN DIT SEIZOEN !!!! DANK U AAN ALLEN ........